Razem możemy więcej!

Aktualności

30.01.2018

Marta Wrońska

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Jaworznie pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom, które w roku 2017 przekazały 1% podatku na rzecz działalności Naszej organizacji. Dzięki zebranym w ten sposób funduszom oraz dobrowolnym wpłatom darczyńców możemy pomagać bezdomnym zwierzętom, głownie kotom które znalazły opiekę i schronienie w Jaworznickim Kocim Domu Tymczasowym prowadzonym przez od 2014 roku. Zebrane środki finansowe są wykorzystywane przede wszystkim na zakup karmy i żwirku, leczenie i szczepienie kotów, zabiegi kastracji i sterylizacji. Środki przeznaczamy również na utrzymanie Jaworznickiego Kociego Domu Tymczasowego, m.in. zakup środków czystości i odkażających niezbędnych do utrzymania higieny klatek i pomieszczeń, a także na opłacenie kosztów mediów oraz ogrzewania. Cieszymy się, że osoby prywatne również wspomagają Nas karmą, pościelą, kocami czy ręcznikami.

                Jeszcze raz dziękujemy i zwracamy się jednocześnie z prośbą o dalszą pomoc i wsparcie. Jak przekazać 1% podatku na TOZ Oddział w Jaworznie? Przypominamy, iż wystarczy wypełnić w rocznym zeznaniu podatkowych odpowiednią rubrykę. Nasz numer KRS to 0000154454, i pamiętajmy aby w miejscu na cel szczegółowy wpisać „Oddział w Jaworznie”. Przekaż na dobry cel swój 1%, przekaż go tym którzy się sami nie upomną!

                Zachęcamy również osoby zainteresowane pomocą w Naszej działalności do współpracy. Szczególnie potrzebujemy pomocy przy opiece nad kotami w Jaworznickim Kocim Domu Tymczasowym, a także w pracach w trakcie dyżurów w siedzibie naszego Oddziału. Zapraszamy osoby, które dysponują wolnym czasem, lubią zwierzęta i chcą im pomagać, na Nasze dyżury do siedziby przy ulicy Grunwaldzkiej 35 w każdą środę w godzinach od 16.30 do 18.00. Razem możemy więcej!

                A z okazji rozpoczętego już Nowego 2018 Roku składamy wszystkim mieszkańcom Naszego miasta serdeczne życzenia zdrowia, pomyślności, spokoju, a także spełnienia marzeń i planów.

Zarząd i Członkowie TOZ Oddziału w Jaworznie